Jedinečnosť a originalita: Pri odtieňoch garážových brán DB703 a Winchester určite vyniknete

Sekčná garážová brána DB703

 

Nebaví Vás uniformita a máte radi nové veci? V tomto prípade Vás určite poteší odtieň garážovej brány DB703, ktorý nájdete v našej ponuke. Ihneď po zavedení sa stal okamžitým hitom. Odtieň, ktorý bol pôvodne používaný exkluzívne nemeckými dráhami (Deutsche Bahn = DB), bol len pred nedávnom uvoľnený na voľné použitie

Tento jedinečný odtieň zatienil dokonca aj v poslednej dobe legedárny antracit. A v čom spočíva jeho výnimočnosť? Základ tvoria pigmentové mikročastice, ktoré šedej dodávajú hĺbku a mierny mat. Práve matný lak dáva veciam punc elegancie a luxusu, ktorý dá garáži či domu šmrnc.

U nás je možné objednať bránu v odtieni DB703 v hladkom prevedení v zateplenom paneli so stredovým prelisom ako a aj bez prelisu.

DB703 - skvelá imidžovka
DB703 – skvelá imidžovka
Garážová brána DB703 bez prelisov na paneloch
Garážová brána DB703 bez prelisov na paneloch

Odtieň Winchester

Odtieň Winchester rozhodne zaujme všetkých milovníkov prírody či vidieckeho životného štýlu. Je to síce menej štandardný model, ktorý však vie svojim nezvyčajným prevedením zaujať. Svojou netradičnou farbou svetlého dreva môže navodiť tú pravú domácu atmosféru aj vo Vašom príbitku. Niektorých isto napadne myšlienka, že winchester pripomína farbou a rezbou prírodné dubové alebo bukové drevo.

Garážová brána v drevodekore winchester v paneli so stredovým prelisom
Garážová brána v drevodekore winchester v paneli so stredovým prelisom

 

Similar Posts